Кошик
162 відгуки
Автозапчастини Тпартс
+380676767143
Контакти
 • Телефон:
  +380 (67) 676-71-43, (032) 253-20-20
 • Контактна особа:
  Відділ продажу
 • Адреса:
  вул. Масарика, 16, Львів, Львівська область, 79020, Україна
 • Email:
  info@tparts.lviv.ua
Приховані дефекти автомобіля

Приховані дефекти автомобіля

Приховані дефекти автомобіля
Як побачити приховані дефекти автомобіля? Покупка нового автомобіля завжди справа хвилююча. У той же час переважна більшість покупців впевнене в тому, що новий автомобіль не може мати будь-яких несправностей або зовнішніх дефектів.

12.01.16

     На жаль, дефекти існують навіть у нових автомобілів, що здатна не просто зіпсувати настрій, але і спричинити за собою чималі грошові витрати. Дефекти у нового автомобіля можуть бути з-за заводських шлюбів. Справа в тому, що далеке не всі автосалони ретельно відбирають автомобілі. Більше того, іноді в автомобільних салонах намагаються всіляко приховати дефект. Якщо людина, що купує машину, не виявив ці приховані дефекти автомобіля вчасно, то згодом буде складно довести, що він був ще до покупки.

Не завжди покупка нового автомобіля супроводжується ретельним оглядом всіх вузлів і механізмів, оскільки людям хочеться вірити, що жодних проблем з новим авто бути не повинно. Буває, що заклинює термостат, що веде до неможливості прогріти автомобіль до потрібної температури, а це згодом призводить до більш швидкого зносу циліндрів. Зрозуміло, що в таких тонкощах, які не перший погляд помітити дуже складно, розібратися може далеко не кожен. Саме тому варто в автосалон брати з собою фахівця, який здатний визначити проблеми та приховані дефекти автомобіля.

     На жаль, бувають приховані дефекти автомобіля і фарбування автомобіля, особливо якщо це бюджетний автомобіль. Патьоки – це найпоширеніша проблема, з якою можна зіткнутися. Як правило, у нових авто рідко можна зустріти патьок де-небудь на видному місці, наприклад на капоті або на дверях, однак не на прямих ділянках, наприклад на вигинах бампера, можна побачити патьоки фарби, які були виконані із-за недотримання технології або через непрофесійність маляра. Обов’язково перевірте всі нерівні ділянки авто на наявність підтікань, оскільки це дуже серйозний дефект, з яким не варто миритися.

Бувають випадки, коли нові автомобілі при перевезенні отримували вм’ятини, подряпини. Щоб це виправити, автомобіль рихтують, шпаклюють, а потім заново фарбують. Звичайно ж, перефарбоване і зашпаклеванное авто не потрібно тому, хто хоче купити новий автомобіль. Таким чином, потрібно бути гранично уважним до таких ситуацій, необхідно знаходити місця шпаклівки. Є навіть спеціальні прилад, що називається товщиноміром, його теж можна використовувати, щоб виявити описані нами приховані дефекти автомобіля.

Будьте гранично уважні, щоб не придбати новий автомобіль з уже наявними у нього дефектами.

 

Попередні статті