Кошик
164 відгуки
Автозапчастини Тпартс
+380676767143
Контакти
 • Телефон:
  +380 (67) 676-71-43, (032) 253-20-20
 • Контактна особа:
  Відділ продажу
 • Адреса:
  вул. Масарика, 16, Львів, Львівська область, 79020, Україна
 • Email:
  info@tparts.lviv.ua
Про що потрібно пам’ятати водію, якщо температура -15С ?

Про що потрібно пам’ятати водію, якщо температура -15С ?

Про що потрібно пам’ятати водію, якщо температура -15С ?
Сильні морози створюють проблеми в основному тим, хто забув, що на вулиці зима і автомобіль потребує деякої підготовки під низькі температури. Для автомобілістів України зниження температури нижче мінус 15 градусів за Цельсієм можна назвати небезпечн

22.01.16

По-перше, страждають ті, хто забув підзарядити або замінити старий акумулятор. Заводити мотор в сильний мороз, стара АКБ просто не в силах. На цей випадок потрібні дроти-прикурювача. Якщо акумулятор обертає колінвал, а двигун не запускається, значить є якісь проблеми з системами живлення або запалювання. У цьому випадку може врятувати аерозольний засіб «швидкий старт», який потрібно розпорошити у впускний тракт – через повітрозабірник, а краще знявши повітряний фільтр.  Аерозольне засіб «швидкий старт» допомагає запалити паливо, яке потрапило в циліндри, але не може горіти через малу компресію, погану іскру або малу кількость легковипаровуючих фракцій.

По-друге, можливі проблеми у власників дизельних машин, які вчасно не залили в бак антигелеву присадку або НЕ заправилися арктичним дизпаливом. Молекули парафіну в паливі при таких низьких температурах можуть кристалізуватися, знижуючи пропускну спроможність паливних фільтрів. Мотор при цьому або не запускається, або працює тільки на холостому ходу, при малих навантаженнях і не здатний розганяти автомобіль. Антигелі для дизпалива взимку краще заливати регулярно. Якщо фільтр вже забитий парафіном, то врятувати може тільки теплий гараж.

По-третє, через «слабкий» розчин незамерзаючої рідини склоомивача ця система може виявитися непрацездатною. Хоча рідина іноді й розбризкується, але на склі спирти швидко випаровуються, а вода що міститься у складі омивача після проходу двірників залишає на склі білу пелену. Для великих морозів краще готувати «незамерзайку» з концентрату, роблячи температуру замерзання з «запасом».

До речі, шиповані зимові шини на льоду при мінус 20 і нижче помітно втрачають зчіпні властивості, так як лід дуже сильно твердне і шип не може його продавити.За таких умов фрикційні зимові шини скандинавського типу більш чіпко тримаються на льоду, шини буквально прилипають до нього. Це одна з версій, чому фрикційні зимові шини скандинавського типу називають липучками. Візуально шини- «липучки» відрізняються великою кількістю ламелей (дрібні прорізи), а навпомацки – дуже м’яким протектором.

Попередні статті