Кошик
164 відгуки
Автозапчастини Тпартс
+380676767143
Контакти
 • Телефон:
  +380 (67) 676-71-43, (032) 253-20-20
 • Контактна особа:
  Відділ продажу
 • Адреса:
  вул. Масарика, 16, Львів, Львівська область, 79020, Україна
 • Email:
  info@tparts.lviv.ua
Світлодіодні фари.За ними майбутнє!

Світлодіодні фари.За ними майбутнє!

Світлодіодні фари.За ними майбутнє!
На сьогоднішній день в якості автомобільних фар повсюдно використовують галогенні лампи. Але прогрес рухається вперед і на більшості сучасних автомобілів стали з’являтися ксенонові фари.

25.03.16

Вони мають більшу освітленістю в порівнянні з галогенними лампами, але також не позбавлені неприємних недоліків. Як стверджують фахівці, ксенонові лампи лише перехідна ланка між галогенними і світлодіодними фарами. Головний недолік ксенону – це згубний спектр випромінювання, який негативно впливає на сітківку ока і може її зруйнувати. Тому, майбутнє за світлодіодами та світлодіодними лампами.

А знаєте в чому основна перевага світлодіодів? Їхня перевага в дуже довгому строку служби, який можна зіставити з терміном служби самого автомобіля. Попросту, відпаде необхідність в постійній заміні ламп.

Але не так все гладко з світлодіодними фарами. Їхній головний недолік – це велика споживана потужність, внаслідок чого може руйнуватися фара автомобіля. Але інженери подумали над цією проблемою і запропонували …. вентилятори для фар. Це оригінальне рішення, але як би не стало так, що доведеться частіше міняти вентилятори обдуву фар, ніж самі лампи?….

Попередні статті