Кошик
157 відгуків
Автозапчастини Тпартс
+380676767143
Контакти
 • Телефон:
  +380 (67) 676-71-43, (032) 253-20-20
 • Контактна особа:
  Відділ продажу
 • Адреса:
  вул. Масарика, 16, Львів, Львівська область, 79020, Україна
 • Email:
  info@tparts.lviv.ua
Як правильно буксирувати автомобіль?

Як правильно буксирувати автомобіль?

Як правильно буксирувати автомобіль?
Рекомендуємо вам,вирушаючи в дорогу, не забудьте захопити буксирний трос – надію, іноді єдину і вірну.

29.03.16

Краще, якщо він буде нейлоновий, оскільки такий трос займає мало місця, зручний у використанні і, найголовніше, еластичний. Правилами дорожнього руху обумовлена його довжина від 4 до 6 м. Через рівні проміжки на ньому повинні бути закріплені 3-5 прапорців, добре видимих вдень і в нічний час.


буксирування авто
 

Перш ніж почати рух на буксирі, треба домовитися про швидкість і попереджувальні сигнали. Покажчиками поворотів ведучий зазвичай оповіщає веденого про майбутні маневри, а ведений, в свою чергу, дублює сигнал, кажучи: «Ваш сигнал зрозумів». Звуковим сигналом або світлом фар той або інший попереджає про вимушену зупинку, а декілька частих загорянь стоп-сигналів ведучого означає, що можливе гальмування. В обов’язковому порядку ведучий, починаючи рух, включає ближнє світло, а ведений вогні аварійної сигналізації. Це необхідно для попередження пішоходів і транспорту.

Мистецтво руху в буксирі полягає в тому, що буксирний трос завжди повинен знаходитися в натягнутому стані. Тоді рух буде плавним, без ривків. Рушаючи з місця, «тягач» спочатку повинен обережно натягнути трос і, лише відчувши, що  автомобіль,якого буксирують, рушив, додати «газ». Розгонитися і переходити на іншу передачу слід плавно і в той же час без затягування, щоб не знизити швидкість.

Особливо важливо бути напоготові при об’їздах, поворотах, підйомах і спусках, а якщо на ведучого лягає відповідальність при об’їздах і поворотах- він ні на секунду не повинен забувати про «хвіст», то ведений в такій же мірі відповідно при підйомах і спусках має мати на увазі те ж саме(тобто що він є “хвостом”).

Ні різких гальмувань , ні перемикань передач не повинно бути. Підйом і спуск виконуються, як кажуть, «на одному диханні». При русі у веденого огляд неважливий, тому він повинен рухатися, дещо змістившись до центру дороги, але, звичайно, в розумних межах.

При буксируванні іномарок врахуйте наступні особливості: 

Автомобілі з автоматичною коробкою передач (буксирування автомобіля з АКПП) слід буксирувати, коли важіль вибору режиму знаходиться в положенні N. Швидкість буксирування не більше 50 км / год, а дальність буксирування не більше 50 км.

Повнопривідні автомобілі слід буксирувати з піднятим переднім або заднім мостом при тій же швидкості і дальності. При піднятому передньому мосту на час буксирування не дозволяється включати блокування диференціала в тих моделях, де воно є.

В основному це все.Загалом треба бути обережним і пам’ятати про всі вище згадані особливості!

Попередні статті