Кошик
162 відгуки
Автозапчастини Тпартс
+380676767143
Контакти
 • Телефон:
  +380 (67) 676-71-43, (032) 253-20-20
 • Контактна особа:
  Відділ продажу
 • Адреса:
  вул. Масарика, 16, Львів, Львівська область, 79020, Україна
 • Email:
  info@tparts.lviv.ua
Тонування скла.Плівка для тонування

Тонування скла.Плівка для тонування

Тонування скла.Плівка для тонування
Обачний і розважливий водій сім разів подумає, перш ніж приняти рішення про тонування свого авто.

30.03.16

І абсолютно правильно зробить, адже літо – річ швидкоплинна, а приблизно сімдесят умовних одиниць, відданих за плівку, можна витратити і на що-небудь інше. Тверда валюта, все-таки.

У міру повільного, але впевненого наближення до автосервісу багато думок відвідують такого обережного водія. Наприклад: “Тонувати автоскла – значить зробити машину затишніше, елегантніше, гарніше ….” Або: “затонована” машина не дозволяє водієві вільно орієнтуватися в темний час доби, навіщо ..? “І нарешті:” А раптом що-небудь доведеться залишити в салоні, що-тоді? “Але найголовніше питання буде звернене до майстра в спецодязі : “А хоч за що я гроші віддаю-то?” “Правильний” майстер тут же відповість: “За високотехнологічний продукт, що складається з багатьох шарів і зроблений з якісних матеріалів і барвників”. У всякому разі – це точний опис більшості якісних плівок, присутніх на нашому ринку.

Швидше за все, вам зможуть запропонувати що-небудь з асортименту провідних фірм виробників, таких як “Sun Gard”, “CP Films” або “Johnson”. Компанії, що випускають ці плівки, є сучасними лідерами індустрії, що дозволяє їм постійно оновлювати свою продукцію і не червоніти за її якість. На відміну від “колег” по бізнесу китайсько-тайваньсько-польського походження, що удосталь поставляють плівки на авторинки нашого міста. Такі комплекти типу “Відріж і наклей сам” особливо підійдуть скупим, які в Цього сезону платять двічі. А не тричі, тому що попереднє “растонірованіе” проводиться безкоштовно.

Крім того, у фірмовому сервісі на плівку дається серйозна гарантія – від двох років до довічної, залежно від типу вихідного матеріалу. Сам процес тонування легкового автомобіля зазвичай займає 2-3 години-саме стільки часу йде у кваліфікованого майстра на підготовку, розкроювання, підгонку і надання форми скла за допомогою нагрівання. Плівки надійно встановлюються на скло за допомогою спеціального акрилового адгезивного клею. Так що краще обійдіть стороною тих, хто пропонує вам віддати машину вранці, а отримати увечері. Такі “майстри” з вітчизняною машиною ще може абияк і впораються, а з іномаркою навряд чи. Особливо якщо буде потрібно розбирання дверних механізмів, що зачіпає замки, подушки безпеки і т.д. Економлячи, ви робите все на свій страх і ризик. Дешево, безумовно, зробити можна, але знайти потім того, хто тонував, якщо плівка пішла міхурами або облізла, буде дуже складно.

З фірмовим же сервісом і гарними плівками справа йде набагато простіше. Правда, виникає інша проблема, а саме “як зробити правильний вибір”. Справа в тому, що провідні виробники представляють найширшу гаму відтінків, від найсвітліших до найтемніших плівок. Приміром, тільки “Johnson” представляє на ринку спектрів до сорока (!) відтінків. Але в цілому, всі плівки діляться на металізовані і неметалізовані (фарбовані). Їх характеристики вимірюються за такими показниками, як передача і відображення видимого світла, відхилення сонячної енергії і багато інших. У кожній серії є свої відтінки, і, вибравши вподобаний, ви самі задаєте дискретний крок, градацію по світлопропускній здатності і тд. При цьому також можна вибрати тон плівки (сіруватий, коричневий …) і ступінь її прозорості (темна, але прозора; світла, але каламутна). Говорячи про тонуючі плівки, не можна забувати і про те, що допомагаючи впоратися з жарою, вони одночасно і захищають інтер’єр автомобіля, створюючи надійний бар’єр між ним і руйнівним впливом сонячних променів. Плівка врятує від вигоряння оббивку вашого салону, захистить від перегріву панель приладів, значно збільшить термін дії гумових, дерев’яних і шкіряних елементів дизайну вашого автомобіля.

Фірмові плівки розраховані на відбиття 99% ультрафіолетових променів і 45% сонячного тепла. Але й на цьому задоволення не кінчаються. Шар плівки, нанесений на скло, істотно збільшує його міцність. Просто уявіть, що на ваш “триплекс”, і так складається з трьох шарів, наклеюється ще й четвертий. Навіть звичайні стікла стають значно міцніше і наполегливіше чинять опір грабіжникові. Те ж саме стосується і досить популярного “бронювання” фар. І тим не менше, отримуючи заслужене задоволення, не забувайте про закон. Виїжджаючи до Фінляндії, пам’ятайте, що будь-яке тонування лобових стікол, і стікол розташованих в передніх дверях, заборонено. Навіть якщо ваша плівка надпрозора. Наш лояльний вітчизняний ГОСТ дозволяє тонувати ці стікла до 25% і 30% відповідно. Інші можна затемнювати до 40%. Хоча ходять чутки, що у нас в найближчому часі буде прийнята фінська (вона ж загальноєвропейська) модель вирішення цієї проблеми.

Попередні статті