Кошик
164 відгуки
Автозапчастини Тпартс
+380676767143
Контакти
 • Телефон:
  +380 (67) 676-71-43, (032) 253-20-20
 • Контактна особа:
  Відділ продажу
 • Адреса:
  вул. Масарика, 16, Львів, Львівська область, 79020, Україна
 • Email:
  info@tparts.lviv.ua
Як підібрати акустику в авто?

Як підібрати акустику в авто?

Як підібрати акустику в авто?
У даній статті будуть описані деякі початкові рекомендації до придбання тих чи інших складових австозвуку для Вашого авто.

31.03.16

1. Компоненти автозвуку:Автомагнітола.
 Рекомедація перша:
Придивіться до продукції Alpine і Pioneer
Цінова когорта від 90 до 300 $
Просторий відбір моделей з дизайну (колір панелі, підсвітка і розташування кнопок)
Магнітоли Alpine і Pioneer не значно “фарбують звук” на відміну від JVC, Akai, Panasonic, Sony, Clarion та інших.
Рекомендація друга:
У випадку якщо Ви плануєте, нехай і не жваво, знайти пристойні динаміки і підсилювач, не забувайте про аудіопідготовку і шуомізоляцію.До покупки магнітоли поставтесь ще більш дбайливо. Пам’ятайте, що для управління сабвуфером з магнітоли, потрібні лінійні виходи конкретно на сабвуфер.


2.Компоненти автозвуку. Акустика.

Яку акустику для авто вибрати?
Безсумнівно, мова в даному паргарафі не йде про систмеи HI-END. В першу чергу ціна всієї аудіосистеми в такому випадку становить від 300 до 1500 $. Розхвалювати продуфкцію Focal, Morel, AD, Eaton та інших монстрів я остерігся.

І так, ви придбали нову магнітолу і встановили її. По закінченні кількох місяців експлутааціі штатних динаміків, Ви абсолютно можете зустрітися з хрипами, а що тут дивуватись.Ціна говорить сама за себе – скільки ж коштує тоді такий динамік з заводу?….

Чому віддати перевагу?

 Рекомендація третя :

Штатний  діаметр фронтальних динаміків (передніх) – 130 мм (Hyundai Accent) .

Подібні динаміки продаються в усякому магазині і коштують від 10 до 200 $ за пару. Однак не поспішайте. У штатні місця (передні двері) можна і необхідно встановлювати динаміки діамтром від 160 до 170 мм. При увстановці динаміків не штатного розміру НІЩО у Вашій машині не змінюється, не ріжеться, не виламується і так далі.

Неважко під більш значний динамік виготовити більше, проставочне кілечко. Заради чого ставити акустику не штатного розміру, відповім вкрай доступно: величезний диффсузор дає більш низькі частоти.

Тепер питання стоїть за вибором ТИПУ і ВИРОБНИКА Вашої нової акустичної системи. Тут рекомендувати важко, однак у випадку якщо Ви бажаєте взяти більш-менш хороший звук у Вашому авто – не купляйте перший-кращий на очі “Кенвуд” та “JBL”.

Акустичну систему користувач змушений відбирати під особисті вуха і під “свою” музику.Придивіться до продукції компаінй PolkAudio, HELIX, MbQuart, Infinity, Hertz, DLS, Vibe, FLI, Lanzar. Діапазон вартості акустичних систем типового класу лежить в районі від 60 до 160 $. 😉

Грамотна і продумана установка акустичної системи в двері – це гарантія оправдання ціни вашої аудіосистеми на 100%.

При устнаовці Акустики ціною від 80 $ і вище, радимо робити аудіопідготовку передніх дверей.

3. Тилова акустика. Про помилки …

Міф, що т.зв. “Млинці”, тобто акустика розміром 6 “х 9” (15 х 23см), встановлена ​​в задню полку авто здатна змінити сабвуфер і додати системі “непоганий бас”, явл’яется тільки оманою.

У деяких випадках такий варіант акустики є компромісним в порівнянні з сабвуфером, проте жодним чином не заміщає його.

Тилова акустика лише затьмарює звук фронтальної, розтягуючи сцену і додаючи до звучання об’ємність, яка потрібна лише для прослуховування клубної музики.

І ще: негайно обмовимося, що мова піде про тилову акустику, що підтримує звукову картину для тих, хто сидить на передньому сидінні, але не про систему обслуговування задніх пасажирів.

Тилова частина звукового поля в машині повинна бути якраз доабвкой до основного (тобто фронтальному) звуку. У цьому сенсі стихійно народився у нас трмін “подзвучка” ( “rear-fill”, тобто “тилове заповнення”), однак тут вже ніщо не зробиш … У технічному сенсі термін “тилова подзвучка” означає звукове поле, що відтворюється допоміжними гучномовцями, расположеними ззаду слухача. Метою “подзвучки” явялється об’єднати глибину і реалізм звучанню центровій (фронтальній) акустичній системі.

Поширена помилка, що позаду зобов’язана стояти могутня широкосмугова акустика.

Практичні рекомедації:
1. Не встановлюйте високочастотних звуків позаду. Там вони не потрібні, краще направте зекономлені кошти на якісні пищалки для фронтального комплексу.

2. Не встановлюйте значних динаміків – досконалими для тилу явялются 3,5 – 4 дюймові середньочастотні або широкосмугові голівки, 5-дюймові – допустимі, 6 – дюймові – надмірність, 6 х 9 – повна нісенітниця.

Більше того, маленькі за розміром є навіть кращими, тому що створюють менше завдань з діаграмою направленності в верхній частині робочого діапазону (3 – 4 кГц).

2.Не передбачайте великої потужності тилових каналів.

 4 .Компоненти автозвуку:Підсилювач
Автомобільний зовнішній підсилювач потужності встановлюється не щоб у Вас заклало вуха від безмірної гучності. Підсилювач підвищує здатність відтворення музики.

Чому?

Кожна магнітола має  номінальну (реальну) потужність 12-17 ват на канал, незважаючи на те, що на лицевій панелі звичайно написано “50X4”. Причому подібна потужність нерідко сильно залежить від рівня заряду АКБ Вашого авто.

Описана розбіжність призводить до того, що вже при 15-17 одиницях гучності  Ви чуєте спотворення, хрипи акустики.

Зовнішній підсилювач володіє потужностями 50-150 ват номінальної потужності на будь-який канал. Відповідно, при правильно налаштуванній системі, на тих самих 15-17 одиницях гучності Ви слухаєте одну і ту ж композицію в повністю іншій якості. Голос вокаліста, удари барабанів, бас-гітари та інші інструменти як виявилося звучать абсолютно іншим чином. Сильніше, насичено і виразно.

Як у виборі магнітоли і акустики, так і в виборі підсилювача покладайтесь на особистий слух і музичні вподобання. Безсумнівно ціна підсилювача збільшується з його потужністю, якістю і так далі

Щоб Ви не помилилися у виборі, проконсультуйтеся наприклад на форумі автозвуку. Якщо Ви все таки вирішили своїми силами закупити всі необхідні для Вашої аудіосистеми компоненти, радимо взяти до уваги наступне:
– Зверніть Вашу увагу на підсилювачі таких виробників: CallCell, Adajio, Helix, Hifonics, ArtSound, Vibe, Power Acoustik, Crunch, Alpine.
– Підбирайте 4 канальний підсилювач навіть у випадку якщо Вам поки треба посилити лише фронтальну акустику. Ймовірно Вам через місяць чи через півроку захочеться сабвуфер або ж тилову акустику. Крім цього, ціна між 2-канальним та 4-канальним підсилювачим однієї і тієї ж марки дивовижно мала.
– У випадку якщо Ви в осяжному майбутньому сподіваєтеся установити сабвуфер, а фінанси на одиничний сабвуферний підсилювач витрачати не хочеться, робіть відбір з урахуванням номінальної потужності МОСТОВОГО  підключення не менше 200-300 ват. Дані властивості постійно вказані на коробці і в описіі підсилювача.
– Не забудьте продумати варіантрозміщення підсилювача у Вашому авто, а відповідно врахуйте його розміри.

Попередні статті