Кошик
157 відгуків
Автозапчастини Тпартс
+380676767143
Контакти
 • Телефон:
  +380 (67) 676-71-43, (032) 253-20-20
 • Контактна особа:
  Відділ продажу
 • Адреса:
  вул. Масарика, 16, Львів, Львівська область, 79020, Україна
 • Email:
  info@tparts.lviv.ua
Купи GPS-трекер та слідкуй за кожним кроком!

Купи GPS-трекер та слідкуй за кожним кроком!

Купи GPS-трекер та слідкуй за кожним кроком!
Напевно кожному з вас доводилось бачити як у кіно агент спецслужби чіпляє до іншого автомобіля такий собі жучок, який дає змогу відстежувати місцеперебування злочинця. Якщо вам теж хочеться відчути себе трішки шпигуном, тоді вам допоможе отримати пот

06.04.16

Напевно кожному з вас доводилось бачити як у кіно агент спецслужби чіпляє до іншого автомобіля такий собі жучок, який дає змогу відстежувати місцеперебування злочинця. Якщо вам теж хочеться відчути себе трішки шпигуном, тоді вам допоможе отримати потрібні емоції пристрій, який називається GPS-трекер.

Який же принцип дії цієї маленької «чорної скриньки»? GPS/GPRS/GSM-трекер містить у собі так званий GPS модуль, саме він посилає свої координати через супутник. Це своєрідна система моніторингу, завдяки якій можна відслідковувати переміщення будь-якого транспортного засобу. Існують трекери, які навіть дозволяють послухати оточуюче середовище, для цього необхідно просто зателефонувати за певним номером.

 

Як один із хороших прикладів давайте розглянемо GSM/GPRS/GPS трекер XexunTK 103 v2 — недорогий, досить компактнийприлад, але у нього хороша функціональність.

Перш за все хочеться відмітити той факт, что з GPS трекером дуже легко працювати. Адже для того щоб його вмикнути, необхідно мати лише мобільний телефон, ним же проводится і настройка приладу, для цього використовуються SMS-команди.

Вага та розмір трекера приємно радують – ви отримаєте в користування невеличку коробочку, розміри якої не перевищують сірникову коробку, а важить вона не більше 100 грам. У комплект з трекером йде інструкція, програмне забезпечення, проводка, GSM антена, GPS антена та реле блокування. Вам тільки залишиться придбати SIM-карту.

Для чого та де застосовують GPS/GSM трекер?

Основне його призначення – контроль за пересування транспорту. Вже багато транспортних компаній пересвідчились у тому, що їм дешевше та простіше придбати трекер, ніж потім тратити час та гроші на розшук автомобілів які були викраденими.

А ще з допомогою трекера дуже добре можна відслідкувати маршрут пресування автомобіля, та де він зараз перебуває.

Попередні статті