Кошик
157 відгуків
Автозапчастини Тпартс
+380676767143
Контакти
 • Телефон:
  +380 (67) 676-71-43, (032) 253-20-20
 • Контактна особа:
  Відділ продажу
 • Адреса:
  вул. Масарика, 16, Львів, Львівська область, 79020, Україна
 • Email:
  info@tparts.lviv.ua
Яку фарбу для автомобільних дисків вибрати?

Яку фарбу для автомобільних дисків вибрати?

Яку фарбу для автомобільних дисків вибрати?
Колеса є одними з найбільш вразливих елементів автомобіля. Саме на їх частку випадає найбільша кількість ударів від зустрічних каменів, сучків дерев, втрачених на дорозі предметів.

15.04.16

Саме вони змушені "пірнати" в глибокі вибоїни, наповнені брудом і уламками крижинок. Саме вони інтенсивно працюють незважаючи на заметіль, зливові потоки або мокрий сніг. Фарба для автомобільних дисків - це ефективний засіб для перетворення непрезентабельного виду машини в щось нове, красиве, модне.

Оновити зовнішність автодисків можна 2 способами.

Один з них пов'язаний з чималими фізичними зусиллями і значними витратами часу, але зате дешевий.

Для здійснення другого шляху фарбування потрібна набагато більша сума грошей. Але фарбування швидке і без клопоту .

Процес

За своєю суттю технологія нанесення фарбового покриття та у себе в гаражі, і в автосервісі однакова. Складаються з наступних етапів.

По-перше, очищення автодисків від бруду і старих нашарувань фарби, лаку, грунту (зсередини і зовні).

По-друге, ретельної підготовки поверхні: усунення вм'ятин, вибоїв, проведенні неодноразового шліфування та інших операцій.

По-третє, покриття фарбою і лаком автомобільних дисків (в 2-3 шари з періодичним сушінням).

Для порошкової ізоляції після 3-го етапу йде 4-й, який складається в полімеризації - запеченні - нового шару з основою. Процес проводиться в спеціальних камерах, температура яких не менше +200 градусів Цельсія.

Кінцева стадія технології забарвлення - це сушка в приміщенні з хорошою вентиляцією (де немає пилу).

Найбільш трудомісткі - перші дві стадії. Від ретельності їх виконання залежить і ефективність оновленого вигляду, і довгострокова цілісність покриття.

У сервісі велика частина операцій автоматизована. Для фарбування автомобільних дисків використовують професійні реагенти, пристрої і пристосування: піскоструминний апарат, шафи для сушіння та інше.

Якою фарбою пофарбувати автодиски?

Для косметичного оновлення підійде акрилова фарба. Такий процес можна провести самостійно. Якщо є суттєві дефекти, слід подумати про порошкові технології.

Найбільш простий за способом нанесення і недорогий за вартістю - акриловий барвник. Колористичних рішень стільки, що важко не зуміти вибрати із запропонованого асортименту. Але якщо таке трапляється, то в великих будмаркетах встановлено спеціальне обладнання, яке змішає компоненти барвників так, щоб кінцевий результат задовольнив покупця.

Основним недоліком фарби з акрилового балончика є менша, в порівнянні з якісним порошковим нашаруванням, ступінь довговічності .

Якою порошковою фарбою скористатися?

За фізико -Хімічними властивостями барвник розділяється на 2 групи:

термопластичні фарби, наплавлюючі на площу диска і закріплюючі за мікротріщини; 
термореактивні покриття, які при нагріванні стають рідкими і, розтікаючись по підготовленій поверхні, вступають з нею в хімічну реакцію.

Коли оновлювати диски для автомашини?

Процес нанесення захисної фарби на автомобільні диски можна приурочити до нового сезону, або до певної події , наприклад:

 • для майбутньої поїздки в глушину по бездоріжжю;
 • після потрапляння у вибоїну, прогулянки по обледенілій трасі або гірському серпантину;
 • при участі в ДТП.

Час, коли буде потрібне фарбування дисків автомобіля, визначається візуально. Головний критерій - поточний стан, чільне за наявністю дефектів:

 • тріщин, сколів, вибоїн;
 • роз'їданню покриття хімічними реагентами, наприклад тими, що використовують комунальні працівники для "боротьби" з обмерзанням;
 • порушення цілісності лакофарбового шару під дією багаторазових мийок апаратами високого тиску.

Не слід відкладати захід "на потім". Кожен день важкої роботи на благо власника автомобіля знижує ресурс експлуатації диска.

Зробіть зовнішній вигляд свого чотириколісного друга привабливим. Вчасно фарбуйте колісні диски!

Попередні статті