Кошик
157 відгуків
Автозапчастини Тпартс
+380676767143
Контакти
 • Телефон:
  +380 (67) 676-71-43, (032) 253-20-20
 • Контактна особа:
  Відділ продажу
 • Адреса:
  вул. Масарика, 16, Львів, Львівська область, 79020, Україна
 • Email:
  info@tparts.lviv.ua
Міняємо шарову опору на ВАЗах

Міняємо шарову опору на ВАЗах

Міняємо шарову опору на ВАЗах
З'явився огидний стукіт в районі колеса, який згодом перетворюється в постійний і дуже нав'язливий. Саме час звернутися в сервіс, аж ні, шкода віддавати не зайві гроші і тоді починаєш згадувати, як все це влаштовано

18.04.16

Матеріали, інструменти та супутні приналежності

 

Для якісного ремонту багато не треба, але поставитися до нього слід серйозно-розслаблено, інакше ні чорта доброго не вийде. А знадобиться вам наступний набір для ремонту, існуючий в гаражі і внутрішній свідомості будь-якого автомобіліста:

 1. Набір ключів (гайкові та балонний).
 2. Нова кульова.
 3. Слюсарний молоток.
 4. Надійний домкрат.
 5. Улюблена музика, щоб було веселіше.
 6. Любителям пива кілька пляшок цього прекрасного напою.
 7. Можна дівчину в короткій спідниці, щоб зверху подавала ключі.

Два-три останні пункти зовсім не обов'язкові, але багатьом бажані, а тому не слід їх ігнорувати, якщо можна поєднати приємне і дуже приємне.

 

Процес ремонту (заміни) кульової

 

Якщо ви не дівчина з дуже світлим волоссям, то яким чином знімається колесо, напевно, прекрасно знаєте. Однак для блондинок уточнимо, що машину потрібно підняти на домкраті, а балонним ключем відкрутити кріпильні болти колеса, попередньо їх послабивши до підйому. Під стоячі на землі колеса слід підкласти якісь упори, щоб не покладатися на силу і міць стоянкового гальма. Заради зручності і комфорту поверніть рульове колесо в сторону, відповідну стороні, де відбувається заміна кульової опори. Щоб не сильно навантажувати домкрат, найкраще додатково підперти машину козлами, так буде набагато надійніше.

Все, що стосується вітчизняних автомобілів типу ВАЗ 2110, 2107, 2114 та інших моделей, можна сміливо назвати небувалою удачею, тому що мати справу з іномарками трохи складніше. У російському варіанті подальшим після підйому і фіксації дією має стати відкручування гайок кульових опор звичайним ріжковим ключем. Скрутивши гайки, робимо ковток пива, беремо з рук дівчини в міні-спідниці молоток і вибиваємо їм палець (зрозуміло, не свій власний). Після вибивання пальця викручуєте кульову, знявши з неї гайку, а далі знімайте її з важеля до кінця.

Звільнивши машину від "убитої" деталі, беріть новеньку кульову опору і надягайте назад на важіль, попередньо змастивши різьблення. В останньому акті цієї п'єси міцно затягуєте болти на місце і вставляєте палець (звичайно, не свій). Таким чином, заміна шарової на нову скромно завершилася. Можете виймати козли, опускати машину на домкраті і їздити далі, дотримуючись деяку обережність в подоланні різних перешкод на дорозі. До речі, при виборі та купівлі нової деталі віддавайте перевагу відомим виробникам і не відхрещуйтеся від істини про скупий платить двічі.

Попередні статті