Кошик
157 відгуків
Автозапчастини Тпартс
+380676767143
Контакти
 • Телефон:
  +380 (67) 676-71-43, (032) 253-20-20
 • Контактна особа:
  Відділ продажу
 • Адреса:
  вул. Масарика, 16, Львів, Львівська область, 79020, Україна
 • Email:
  info@tparts.lviv.ua
Як завести дизельний двигун у мороз?

Як завести дизельний двигун у мороз?

Як завести дизельний двигун у мороз?
Популярність дизельних двигунів цілком зрозуміла: вони надійні і вкрай стійкі в роботі, невибагливі і економічні.

28.11.16

Популярність дизельних двигунів цілком зрозуміла: вони надійні і вкрай стійкі в роботі, невибагливі і економічні. Однак вони не позбавлені й недоліків, які суттєво стримують сферу їх застосування, і один з них – ускладнений запуск в холодну пору року.

Чому дизель погано заводиться взимку?

Причин ускладненого запуску дизельного двигуна в холодну пору відомо чимало. Для запуску дизеля потрібно потужний акумулятор, а реальна ємність АКБ на холоді знижується, і батарея вже не може вранці забезпечити достатню величину пускового струму. Щоб цього не сталося, на ніч акумулятор краще знімати з машини і заносити його в тепле приміщення.

Якщо ж такої можливості немає, або намагання не принесли належного результату, то можна використовувати другий транспортний засіб, з’єднавши клеми його АКБ з клемами свого акумулятора. Додатково батарею можна прогріти, ненадовго включивши фари.

Допомогти з запуском може прогрівання свічок розжарювання. Для цього потрібно два або три рази включити запалювання приблизно на десять секунд.

Дизельне паливо і зима

І все ж найпоширеніша причина, по якій дизельні двигуни погано запускаються взимку, криється в особливостях дизельного палива, яке при низьких температурах густіє. В солярці випадають неприємні пластівці, які забивають впускний тракт.

По-перше, взимку потрібно використовувати тільки спеціальне «зимове» паливо, яке має меншу густину. У багатьох випадках, якщо на вулиці або в гаражі не надто холодно, цього буває достатньо. Але краще для запобігання желювання дизельного палива використовувати спеціальні присадки або ефір. Найкраща присадка – Hi-Gear Супер Анти-Гель. Її потрібно залити півкришечки в бак перед заправкою (струмінь з пістолета все добре перемішає), або заздалегідь приготувати суміш, яку можна залити в бак у будь-який час. А ось застосування антифризних рідин небажано – дуже вже це витратний спосіб.

Як відігріти двигун у мороз

Найпростіше викликати евакуатор і відвезти авто в теплий гараж. Але, хоча це і самий надійний і безболісний спосіб, підходить він далеко не завжди. По-перше, не завжди є така можливість, а по-друге, відігрівання машини природним чином вимагає часу.

Якщо двигун не заводиться, краще всього відігріти машину в теплому гаражі

Можна використовувати окріп або паяльну лампу для відігрівання, але цей спосіб, хоча і може принести швидкий результат, є не зовсім безпечним. Потрібно дотримуватися граничної акуратності щоб уникнути нещасних випадків.

Найкращим способом для приведення в бойову готовність замерзлого двигуна є використання систем передпускового прогріву.

Джерело: відповім

Попередні статті