Кошик
157 відгуків
Автозапчастини Тпартс
+380676767143
Контакти
 • Телефон:
  +380 (67) 676-71-43, (032) 253-20-20
 • Контактна особа:
  Відділ продажу
 • Адреса:
  вул. Масарика, 16, Львів, Львівська область, 79020, Україна
 • Email:
  info@tparts.lviv.ua
5 запитань про автомобілі, які ви соромилися поставити

5 запитань про автомобілі, які ви соромилися поставити

5 запитань про автомобілі, які ви соромилися поставити
За 140 років від появи автомобіля з'явилися сотні технічних термінів, понять і усталених норм. Не кожен водій-початківець у цьому розбирається.

30.11.16

За 140 років від появи автомобіля з'явилися сотні технічних термінів, понять і усталених норм. Не кожен водій-початківець у цьому розбирається.

Ми поставили 5 найпоширеніших питань Сергію Гільову, старшому інструкторові центру контр-аварійної підготовки "Альфа-Щит".

1. Що таке проїхати "юзом"?

"Юз" – це ковзання. Може виникнути, якщо різко вдарити по гальмам. Тоді в машині без системи антиблокування гальм заблокуються колеса і вона проїде "юзом". Також юзом називають знос у авто з переднім приводом і занос у автомобіля із заднім приводом.

2. Що означає "спалити гальма"?

Значить перегріти до такого стану, коли вони перестають ефективно гальмувати. На затяжних спусках не можна постійно утримувати гальма, бо перегріються. Потрібно відпускати педаль, а коли швидкість автомобіля підвищується, знову натискати. Інакше можна їх "спалити".

3. Якщо в Україні найбільша дозволена швидкість – 130 км/год, для чого на спідометрах сучасних авто позначки за 200?

У нас найшвидше можна їхати по автомагістралі – 130 км/год. По-перше, в інших країнах можна їхати зі швидкістю понад 130. У Німеччині раніше не було обмежень швидкості на автобанах. По-друге, буває, що коли автомобіль на трасі зі швидкістю 120 км/год починає обганяти фуру, несподівано з'являється ще один автомобіль. Відповідно, потрібно прискоритися, і поїхати більше ніж 130, щоб уникнути дорожньо-транспортної пригоди.

4. Чи правда, що повнопривiдні авто – найкращі?

Ті, у кого автомобіль з повним приводом, вважають, що вони королі на дорозі, бо можуть із більшою швидкістю долати повороти. Насправді задній привід швидший за повний. Його використовує навіть "Формула-1", яка витрачає мільярди, щоб зробити найшвидший автомобіль.

Автомобіль з повним приводом найкраще долає кучугури снігу, болото, ґрунтові дороги, але ним складніше керувати. Якщо дати забагато газу, буксувати почнуть не два, а всі чотири колеса, тому їх складніше стабілізувати.

5. Які світлові прилади правильно вмикати взимку?

Протитуманні фари та ліхтарі потрібно вмикати лише у зливу, туман або заметіль. Неправильно їздити з ними взимку в сутінках за хорошої погоди, бо сліплять інших водіїв, особливо тих, хто позаду. При хуртовині також вмикають ближнє світло. Якщо ввімкнути дальнє, буде видно сніг, а не дорогу, бо світитиме вперед, а не вниз.

Джерело: газета юа

Попередні статті