Кошик
164 відгуки
Автозапчастини Тпартс
+380676767143
Контакти
 • Телефон:
  +380 (67) 676-71-43, (032) 253-20-20
 • Контактна особа:
  Відділ продажу
 • Адреса:
  вул. Масарика, 16, Львів, Львівська область, 79020, Україна
 • Email:
  info@tparts.lviv.ua

Про нас

 

Tparts ― гуртово-роздрібна торгівельна компанія, яка займається реалізацією автозапчастин зарубіжних виробників та виробників країн СНД.


Наш асортимент запчастин становить понад 40 тисяч найменувань. Компанія Tparts пропонує не тільки автозапчастини, а також авто масла, шини, аксесуари від провідних світових виробників. Ще одна перевага нашої компанії ― це зручність здійснення покупки. У нас Ви можете вибрати необхідні автозапчастини, орієнтуючись на ціну, виробника й інші критерії. Компанія Tparts намагається зробити так, щоб клієнт витрачав мінімум часу на пошук якісних і доступних деталей. Саме це дозволяє нам назвати себе лідером серед багатьох учасників ринку автозапчастин в Західному регіоні.
У нашій роботі немає нічого ціннішого ніж довіра з боку наших партнерів. Для того, щоб вона виникла, колектив компанії Tparts працює не покладаючи рук і виконує взяті на себе обов'язки щодня. Кожен клієнт компанії Tparts має особистого менеджера, кваліфікованого фахівця по роботі з автозапчастинами. Який буде супроводжувати Вас з моменту першого замовлення автозапчастин. Ми завжди будемо поруч і допоможемо Вам у виборі необхідних запчастин і здійсненні покупки. Станьте нашим клієнтом і скористайтеся досвідом і знаннями наших співробітників.

 

Постачальникам

Шановні постачальники і виробники автозапчастин та аксесуарів, компанія Tparts запрошує Вас до співпраці! Ми розглядаємо співпрацю з постачальниками і виробниками як одне з основних напрямків розвитку компанії. Ми розуміємо зацікавленість постальників в довготривалій співпраці і готові надати всі необхідні умови для такої співпраці! Ми з великим зацікавленням розглядаємо усі пропозиції, переваги надаються компаніям – постачальникам, які можуть запропонувати:

1) великий асортимент автозапчастин та аксесуарів

2) постійне інформування про асортимент товару і залишки товарів на складах

3) мінімальні терміни доставок

4) гнучку цінову політику

 

 За додатковою  інформацією звертайтесь :

тел. 067 ― 67 ― 46 ― 163
director@tparts.lviv.ua