Кошик
179 відгуків
Автозапчастини Тпартс
+380676767143
Контакти
 • Телефон:
  +380676767143, (032) 253-20-20
 • Контактна особа:
  Відділ продажу
 • Адреса:
  вул. Масарика, 16, Львів, Львівська область, Україна
 • Email:
  info@tparts.lviv.ua

Куди діваються нові непродані авто

Тисячі і мільйони машин залишені напризволяще під відкритим небом. Це справжні автомобільні кладовища, де сталь повільно перетворюється в прах.

09.06.17

Ви не повірите своїм очам, коли побачите, що виробники роблять з непроданими автомобілями.

У 2009 році настала ера надпродукції автомобілів. Виробники почали робити в рази більше продукції, ніж необхідно. Залишалося багато непотрібного товару, а ринок вимагав випуску все нових і нових видів авто.

Тисячі і мільйони машин залишені напризволяще під відкритим небом. Це справжні автомобільні кладовища, де сталь повільно перетворюється в прах.

На одному кінці світу у людей немає що їсти і пити, а на іншому – іржавіють нікому не потрібні авто вартістю в мільярди доларів. Чого тільки не зробить виробник, щоб підвищити у людини спрагу до покупок і, відповідно, рівень продажів.

Це фото зроблено в Порт-Шеернесс, графство Кент, Англія. Але таких місць безліч по всьому світу. Красиві, нові і при цьому іржавіють і непотрібні.

Ось ще одне з них.

А цей знімок був зроблений в Балтіморі, штат Меріленд, США.

Їх повинні кудись подіти, щоб звільнилося місце для нових моделей авто. У цій ситуації приходять на допомогу такі ось стоянки.

В кинутих машин масло опускається на дно відстійника, і корозія роз’їдає всі внутрішні частини двигуна.

Шкода, що ці автомобілі осягає подібна доля. Напевно було б більш доцільно відправити їх на переробку, продати за зниженою ціною або віддати тим, кому вони і правда потрібні.

Але в цьому питанні діє чисто грошова логіка, а не загальнолюдська.

джерело: mmr.net.ua

Попередні новини