Кошик
157 відгуків
Автозапчастини Тпартс
+380676767143
Контакти
 • Телефон:
  +380 (67) 676-71-43, (032) 253-20-20
 • Контактна особа:
  Відділ продажу
 • Адреса:
  вул. Масарика, 16, Львів, Львівська область, 79020, Україна
 • Email:
  info@tparts.lviv.ua
Ілон Маск хоче відключити зарядні станції Supercharger від електричних мереж і перевести їх на сонячні панелі

Ілон Маск хоче відключити зарядні станції Supercharger від електричних мереж і перевести їх на сонячні панелі

Відключити зарядні станції Supercharger від електричних мереж і перевести їх на сонячні панелі

13.06.17

Ілон Маск заявив, що Tesla планує відключити «майже всі» зарядні станції Supercharger від централізованих мереж електричного живлення і перейти на екологічно чисту схему, засновану на зв’язці сонячних панелей і акумуляторів.

Вперше бажання оснащувати фірмові електрозаправки сонячними панелями було озвучено ще в 2012 році, в момент анонсу планів з розвитку мережі швидкісних зарядок Supercharger. Однак відтоді сонячними батареями були оснащені тільки трохи більше 800 станцій. Раніше Ілон Маск обіцяв, що Tesla почне встановлювати більше подібних станцій в третій версії Supercharger.

Зазначимо, що оснащення зарядних станцій сонячними панелями і акумулюючими батареями можна тільки вітати, однак ідея повністю відключити їх від мереж електроживлення виглядає дещо самовпевнено. Подібна схема має сенс в сонячних регіонах і на станціях з невеликим потоком електромобілів, де заряду буде вистачати для всіх потенційних клієнтів. Там же, де сонця менше, а бажаючих зарядитися більше, резервне підживлення від мережевих джерел буде не зайвим.

джерело: news.finance.ua

 

Попередні новини