Кошик
157 відгуків
Автозапчастини Тпартс
+380676767143
Контакти
 • Телефон:
  +380 (67) 676-71-43, (032) 253-20-20
 • Контактна особа:
  Відділ продажу
 • Адреса:
  вул. Масарика, 16, Львів, Львівська область, 79020, Україна
 • Email:
  info@tparts.lviv.ua
Українці створили новий потужний суперкар

Українці створили новий потужний суперкар

Цими вихідними мільйони українців бурхливо обговорювали в соцмережах фото суперкара, нібито вітчизняного виробництва, який збирають під Києвом любителі.

15.06.17

Видання "Сегодня" знайшло розробників унікального авто і з'ясувала всі деталі.

Як виявилося, розробкою авто, яке вже порівнюють з Ferrari, Lamborghini і McLaren, дійсно займалися інженери, серед яких є українці – в компанії, яку заснували українці, але на даний момент збирають авто в Іспанії, в Барселоні. Хоча в компанії не виключають, що в перспективі можуть перенести частину виробництва в Україну.

"Розробкою авто HIMERA-Q, починаючи від двигуна і закінчуючи конструкціями шасі, займалися українські інженери. І зараз на виробництві працює 10 осіб. Щоб створити суперкар, знадобилося два роки, хоча ідея виникла ще п'ять років тому. Створено дві машини, і зараз вони тестуються на закритих треках в Іспанії ", – розповіла нам співзасновник компанії розробника Агнеса Євсєєва.

За її словами, один з суперкарів – повністю електричний, і в ньому встановлена графенова батарея (це особиста розробка інженерів компанії). Батарея хороша тим, що в звичайному режимі заряджається за 30 хвилин, і заряду вистачає на тисячу кілометрів! А в турборежимі вона заряджається за вісім хвилин. "В категорії таких електромобілів ми перші, і аналогів поки немає", – пояснює співзасновник компанії Андрій Джазовський.

Салон у машині шкіряний, з елементами натурального дерева, але на замовлення клієнтів може бути навіть інкрустований дорогоцінними металами. Максимальна швидкість суперкара – 350 км / год. Вартість HIMERA – від 700 тис. євро, залежно від комплектації і побажань клієнта.

Але в Україні такого авто поки що немає. "Ми привезли сюди тільки прототип авто (макет. – Авт.), який тимчасово зберігається у Вишневому. Його можна буде побачити на виставці на ВДНГ (17-18 червня)", – пояснює нам Євсєєва. У соцмережах фото прототипу суперкара з'явилося випадково.

"Під час перевезення сталася невелика аварія, і крило авто було трохи пошкоджено. Потрібно було реставрувати макет в одній з майстерень – там і просочилася інформація в соцмережу, і з'явилися легенди", – розповіли в компанії.

До речі, це не єдина розробка від українських інженерів в Іспанії. Зовсім скоро планують показати компактний дводверний електромобіль KUGEL на 3, 5 і 7 місць. Він може стати конкурентом для звичних уже Smart. Вартість – 8 тисяч євро.

джерело: automotoclub.info

Попередні новини